INTENCJE MSZALNE od 11.05.2020 – 17.05.2020

INTENCJE MSZALNE od 11.05.2020 – 17.05.2020

W związku z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa
w Polsce, prosimy aby na Mszę św. przychodziły osoby, które zamówiły intencje nie przekraczając 50 osób.

INTENCJE MSZALNE OD 11.05.2020 17.05.2020

PONIEDZIAŁEK

Godz. 7.00

1. † Henryka Woźniaka /od r. Marcinkowskich/

Godz. 18.00

1. † Krystynę Pabian /greg/

2. O zdr.i bł. Boże dla Julii w 18r ur.

3. O zdr.i bł. Boże dla Aleksandra Kalwat w 2r. ur.

WTOREK

Godz. 7.00

Barbarę Kosmalę /od sąsiadów z Bilczy Zastawia/

Godz. 18.00

1. † Krystynę Pabian /greg/

2. O zdr. i bł. Boże dla Patryka w 18r. ur. i †† Jana Mariannę Fałdzińskich

ŚRODA

Godz. 7.00

1 O zdr. bł. Boże i dary Ducha Św. dla ks. Pawła Klimczaka /od Margaretki/

2. † Krystynę Pabian /greg/

Godz. 18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. O zdr. dla Moniki i Marka w 20 r. ślubu

2. O zdr. dla Karoliny i Katarzyny w 18 r. urodzin

3. O zdr. dla sióstr z I Żywego Różańca z Morawicy i ich rodzin i niosących różaniec i figurkę M. B. Fatimskiej

4. † Stanisława Rajczyka /od r. Gajków/

5. † Agnieszkę Józefa Henryka Zawadzkich Stanisława Mariana Radomskich

CZWARTEK

Godz. 7.00

Henryka Woźniaka / od r.Polewczaków/

Godz. 18.00

1. † Krystynę Pabian /greg/

2. † Jana Wesołowskiego /26r./

3. † Edwarda Genowefę Chęcina †† Chęcinów

PIĄTEK  

Godz. 7.00

1. † Krystynę Pabian /greg/

2.  O zdr. dla Zofii Zenka Artura Romana Andrzeja i bł. dla całego pokolenia

Godz. 18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego

1. Za osoby prowadzące Adorację Najświętszego Sakramentu i osoby sprzątające kościół

2. O zdr. i bł. Boże dla Pawełka w 8 r. ur. i o zdr. i bł. dla jego rodziców

3. † Zofię Mariana Danutę Antoninę Jana Kardasów †† Kardasów, Kowalskich Wieczorków  

4. † Władysława Strujwąsa Stanisława, Stanisława Józefę Szałasów  

5. † Mariannę Henryka Mariana Stanisława Wachów

6. † Franciszkę Henryka Wierzbickich

7. † Teresę Stanisława Wojtasińskich

8. †

SOBOTA  

Godz. 7.00

1. † Anielę Łapa /od wnuków i prawnuków z rodz. Wyżkowskich/

2. † Lidię Miśkiewicz /od Apostolatu Maryjnego/

Godz. 18.00

1. † Krystynę Pabian /greg/

2. † Czesława Króla /od szwagra Włodzimierza z rodz.

3. O Boże bł. dla Heleny z okazji urodzin / od dzieci i męża/

NIEDZIELA

Godz. 8.00

Zofię

Godz. 10.00

1. † Agatkę /1r./ Jarosława Bartkiewiczów

2. † Stanisławę Młynarczyk Czesława Malickiego

Godz. 12.00

Za parafian

Godz. 16.00

1. Krystynę Pabian /greg/

2. † Zofię Duda Bronisława Mróz


INTENCJE MSZALNE OD 
4.05.202010.05.2020

PONIEDZIAŁEK

Godz. 7.00

1. Kazimierza Zawadzkiego /od działu księgowości/

Godz. 18.00

1. Krystynę Pabian /greg./
2. Helenę Tadeusza Albinę Jana Kulik
3. Boże bł. zdr. opiekę Matki Bożej dla Igi i Poli z ok. 1 r. urodzin /od rodziców/

WTOREK

Godz. 7.00

1. Henryka Woźniaka /od córki Anny z rodz./

Godz. 18.00

1. Krystynę Pabian /greg./

2. Irenę Mariannę Antoniego Stanisława Kubickich

ŚRODA

Godz. 7.00

Krystynę Pabian /greg./

Godz. 18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. O Boże bł. zdr. opiekę Matki Bożej dla Anny w 40 r. urodzin

2. Anielę Wieczorek /3r./

3. Kazimierę Szałas /com./

4. Stanisława Janinę Ciporów i zm. z r. Ciporów i Dudów

4. Wojciecha Lenczewskiego /od sąsiadów Roberta, Anny i Janiny Dróżdż

5. Antoniego Katarzynę Kamizela Anielę Stanisława Mariana Rowińskich Stefanię Stąpór

CZWARTEK

Godz. 7.00

1. O liczne i święte powołania do Kapłaństwa i życia zakonnego /od Rycerstwa Niepokalanej/

Godz. 18.00

1. Krystynę Pabian /greg./

2. Jana Plecha /16r./

3. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK

Godz. 7.00

1. Ryszarda Orlińskiego /od siostry Zofii z rodz./

2. Krystynę Pabian /greg./

Godz. 18.00

Nowenna do Bożego Miłosierdzia

O Boże bł. zdr. opiekę Matki Bożej dla sióstr prowadzących Adoracje i osób sprzątających Kościół

1. Ks. Stanisława Korneckiego /od sióstr Różańcowych z Brzezin/

2.Ks. Stanisława Korneckiego /od III Żywego Różańca z Morawicy/

3. Jana Kubickiego /2r./

4. Stanisława Radomskiego i zm. z rodz.

5. Stanisława Sabat

6. Stanisława Zyz

7. Stanisława Dyragę

8. Stanisławę Korban

9. Stanisława Piecyka

10. Stanisława Stanisławę Malickich

11. Stanisława Eugeniusza Szałasów Krystynę Wiesława Śniochów Magdalenę Zagała /od Wandy Szałas/

SOBOTA

Godz. 7.00

1. Edwarda Klimczaka /od Dyrekcji i pracowników ZPO w Morawicy/

2. Boże bł. zdr. opiekę Matki Bożej dla Eweliny i Justyny z ok. urodzin oraz Boże bł. dla całej rodziny

Godz. 18.00

1. Krystynę Pabian /greg./

2. Krystynę Krzysztofa Antoninę Antoniego Krąż

3. Władysława /r.ś./ Anielę Wojda

NIEDZIELA

Godz. 8.00
1. Zofię Jana Gubałow Stanisława Józefa Kazimierę Tworkó
2. Annę /r.ś./ Leopolda Polewczak Józefa Młynarczyka
Godz. 10.00      

1. Romana Woźniaka Jana Orlińskiego

2. Danielę Mieczysława Bogdana Ślusarczyków

Godz. 12.00        
Za Parafian
 Stanisława Ciszka /od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich/
Godz. 16.00
1. Krystynę Pabian /greg./
2. Władysława AnieWojdów i zm. z rodz.

INTENCJE MSZALNE OD 27.04.2020 03.05.2020

PONIEDZIAŁEK

Godz. 7.00

1. † Henryka Woźniaka /od syna Kazimierza z dziećmi/

Godz. 18.00

1. † Mieczysława Radomskiego /13r./

2. † Stanisława Rabieja /27r./

3. †  Mariannę Gil /od rodziny Chmielów/  

WTOREK

Godz. 7.00

Henryka Woźniaka /od córki Danuty z rodz./

Godz. 18.00

1. † Mariannę Ludwika Godowskich †† Godowskich

2. † Mariannę Franciszka Kaczmarczyków Stefanię Stanisława Kowalskich Beatę Orlińską

ŚRODA

Godz. 7.00

Anielę Łapa /od córki Renaty z mężem i rodz./

Godz. 18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. † Zenona Króla /1r./ Julię Król

2. †  Wojciecha Lenczewskiego

3. † Rafała Nowaka /24r./

4. † Jana Fiuka /13r./

5. † Kazimierza Zawadzkiego /od chrześnicy Aliny z rodzicami/

CZWARTEK

Godz. 7.00

† Bartosza Rabieja /od prac. działu księgowego szpitala w Morawicy/

Godz. 18.00

1. † Czesława Króla /od szwagierki Anny z rodz./

2. † Janinę Tworek /od wnuka Tomasza z rodz./

3. † Lidię Miśkiewicz /od koła gospodyń wiejskich z Piasecznej Górki/

PIĄTEK  

Godz. 7.00

1. † Krystynę Pabian /greg/

Godz. 18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego

1. Za osoby prowadzące Adorację Najświętszego Sakramentu i osoby sprzątające kościół
2. O zdr. i bł. Boże dla Tomasza w 15 r. ur.

3. O zdr. i bł. Boże dla Rafała Brzozy w 28 r. ur.

4. O zdr. i bł. Boże dla Wiktora w 18 r. ur.

5. † Antoniego Katarzynę Kamizela Anielę Stanisława Mariana Rowińskich Stefanię Stąpór

6. † Edwarda Krawczyka /18r./ Mariannę Ludwika Krawczyków Józefa Mariannę Lurzyńskich

7. † Marka Kubickiego †† Kubickich i Bugajskich

8. † Antoniego Kamizelę /r. śm/ Katarzynę Józefa Antoninę Piekarskich Karolinkę Malicką  

SOBOTA  

Godz. 7.00

1. O Boże bł. dla Karoliny i Piotra w 2 r. ślubu  

2. † Stanisława Ciszka /od księży wikariuszy ks. Andrzeja i ks. Piotra/

Godz. 18.00

1. W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi  
2. Krystynę Pabian /greg/
3. Irmę Sumara

NIEDZIELA

Godz. 8.00

1. Krystynę Pabian /greg/
2. Dziękczynna w 25 r. ślubu Bożeny i Sławomira oraz w 50 r. ur. Sławomira

Godz. 10.00

1. † Karolinę Biesagę /5r./

2. † Henryka Śniocha †† rodzeństwo i †† rodziny

Godz. 12.00

Za parafian – chrzcielna

Godz. 16.00

1. Stanisława Pabiana /7r./ Stanisławę Jana Baranów Walerię Stanisława Pabianów

2. † Irenę Juliana Henryka Edwarda Skrobin

INTENCJE MSZALNE OD 20.04.202026.04.2020

PONIEDZIAŁEK

Godz. 7.00

1. Wandę Radomską /od uczest. pogrz./

Godz. 18.00

1. Danutę Pabian Kasprzyk i zm. z r. Pabianów, Kasprzyków i Orlińskich
2. Janinę Tworek /od swatowej Janiny z dziećmi/
3. Lidię Miśkiewicz /od Stefana i r. Miśkiewiczów i Kalwatów/

WTOREK

Godz. 7.00

1. Henryka Woźniaka /od syna Tadeusza z rodz./

Godz. 18.00

1. Mariannę Gil /od r. Adachów/

2. Janinę Tworek /od r. Curyłów ze Złotnik/

ŚRODA

Godz. 7.00

Godz. 18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. Mariannę /7r./ Irenę Eugeniusza Stanisława Szałasó

2. Mariannę Gil /od chrześnicy Stanisławy z rodz./

3. Kazimierza Zawadzkiego /od Mariana Wójcika z żoną Reginą/

4. O Boże bł. zdr. opiekę Matki Bożej dla Ewy i Grzegorza w 17 r. ślubu oraz ich dzieci /zam. Kościół Domowy/

5.

CZWARTEK

Godz. 7.00

1. MarianStanisława Strójwąs

Godz. 18.00

1. Henryka Obarę /20r./

2. Anielę Wesołowska /12r./

3. . Jerzego Korbana

PIĄTEK

Godz. 7.00

1.

Godz. 18.00

Nowenna do Bożego Miłosierdzia

1. Mariana Kędziora Elżbietę Kazimierza Szewczyków i zm. z r. Kędziorów i Wieczorkó

2.Mariannę Gil /od brata stryjecznego Mariana Brzozy/

3. Wojciecha Lenczewskiego /od koleżanek/

SOBOTA

Godz. 7.00

1. Henryka Woźniaka /od syna Józefa z rodz./

Godz. 18.00

1. Dominika Dziewięckiego /4r./

2. Marię Łękawską /10r./

3. Anielę Łapa /od Zespołu Łabecanki/

NIEDZIELA

Godz. 8.00
1. Franciszkę Józefa Kosowskich Krystynę Bronisława Handzelewicz
Godz. 10.00        

1. Boże bł. zdr. opiekę Matki Bożej dla Piotra iEweliny Mielczarek22 r. ślubu

2. Zdzisława /19r./ Genowefę Kazimierza Kuciembów Mariannę Eugeniusza Bieleckich

Godz. 12.00        
Za Parafian
Godz. 15.00
Szpital
Godz. 16.00
1. Boże bł. zdr. opiekę Matki Bożej dla Jakuba w 16 r. urodzin
2. Weronikę Władysława Zawadzkich

INTENCJE MSZALNE OD 13.04.2020 20.04.2020

PONIEDZIAŁEK

Godz. 8.00

1. † Helenę Arendarską zm. z rodz. Słockich i Dobiszków

2. O zdr. i bł. Boże dla małżonków Józefy i Tadeusza w 40 r. ślubu

Godz. 10.00

1. † Helenę Edwarda Brzoza Małgorzatę Krzeczowską

Godz. 12.00

Za parafian – chrzcielna

Godz. 16.00

† Helenę Franciszka Genowefę Wrzałka

WTOREK

Godz. 7.00

Anielę Łapa /od córki Stanisławy z mężem z rodz./

Godz. 18.00

1. † Jerzego Tomasza Kowalskich  

2. † Mariannę Gil /od personelu Działu Fizjoterapii w Morawicy/

ŚRODA

Godz. 7.00

† Henryka Woźniaka /od leśniczego leśnictwa Bilcza –Mariusza Mazura/

Godz. 18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. † Mariannę /18r./ Michała Kalesińskich Rozalię Piotra Tworków Stefana Tworka

2. †  Stanisława Szałasa /28r./

3. † Mariannę Gil /od r. Jagusiów/

4. † Stanisława Rajczyka /od rodziny/

CZWARTEK

Godz. 7.00

Godz. 18.00

1. † Annę Kwiecień /1r./

2. † Józefa Annę Sabatów †† Sabatów  

3. † Irenę Edwarda Prędota

PIĄTEK  

Godz. 7.00

1. † Edwarda Klimczaka /od ucz. pogrzebu/

Godz. 18.00

Nowenna do Miłosierdzia Bożego

1. Za osoby prowadzące Adorację Najświętszego Sakramentu i osoby sprzątające kościół
2. † Stanisława Rajczyka /od szwagra Mariana Tworka z żoną i dziećmi/

3. † Józefa Rabieja /r. śm./

4. † Jadwigę Stefana Lech

5. W 1 r. ur. Leny o zdr. i bł. Boże /od babci/

6. O zdr. i bł. Boze dla małżonków Agaty i Łukasza w 11 r. ślubu.

SOBOTA  

Godz. 7.00

1. Edwarda Kubickiego /od siostry Kazimiery z rodz./

Godz. 18.00

1. O zdr. i bł. Boże dla Patrycji Wąsik w 18 r. ur.  
2. † Huberta Brelę
3. † Janinę Tworek /od syna Jerzego z Małgorzatą/

NIEDZIELA

Godz. 8.00

1. † Wandę Radomską /od syna Przemysława z rodz./
2. † Genowefę /15r./ Tadeusza Agnieszkę Jana Stanisława Szczepanek Kazimierę Józefa Tworków

Godz. 10.00

1. † Stanisława Rędzie Stefana Stanisławę Gilów

Godz. 12.00

Za parafian – chrzcielna

Godz. 16.00

1. † Helenę Edwarda Sobczak

2. † Andrzeja Stokowieckiego Stanisława Bogdana Kuś Leszka Tokarczyka


INTENCJE MSZALNE od 6.04.2020 do 12.04.2020

 

PONIEDZIAŁEK

Godz.  7.00

1. † Dariusza Tarkę /od personelu Izby Przyjęć/

Godz. 18.00

1.     † Pawła Fornalskiego /7r./ i o Boże bł. i zdr. dla całej rodziny

2.     † Czesława Króla /od szwagra z rodz./

3.     † Krzysztofa Wojcieszyńskiego /od członków Klubu Seniora/

 

WTOREK

Godz. 7.00

1. †Kazimierza Zawadzkiego/od r. Łapów, Brzozów, Foltynów, Wyżykowskich i Kowalskich/

Godz. 18.00

1. † Marię Dyraga Andrzeja Barbarę Wincentego Misztal

2. † Mirosława Stefanię Władysława Sołtys Jana Danutę Janas

 

ŚRODA

Godz. 7.00

† Za zmarłych Kapłanów z diecezji kieleckiej

Godz. 18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  

1.† Zbigniewa Tworka /30r./

2. † Jana Antoninę Renatę /r.śm./ Karyś

3.† Krystynę Rybicką /od Andrzeja Rybickiego z rodz. I rodz. Tymka/

4. † Stanisława Rajczyka /od syna Arkadiusza z rodz./

5. † Emilię Kubicką

 

WIELKI CZWARTEK

Godz. 18.00

1. O Boże bł. zdr. opiekę Matki Bożej dla Ks. Proboszcza Jana, Ks. Andrzeja i Ks. Piotra w dniu Kapłańskim /od I Żywego Różańca z Morawicy

2. † Kazimierę Szałas /com./

3. † Janinę Tworek /od r. Wojdów/

 

WIELKI PIĄTEK

Godz. 17.30

Droga Krzyżowa   (5 osób)

Godz. 18.00

Nabożeństwo Wielkiego Piątku

 

 

WIELKA SOBOTA  

Godz. 18.00

1. † Jana Anielę Wesołowskich Zdzisława Króla

2. † Tadeusza Zbigniewa Franciszkę Annę Józefa Latosińskich Helenę Stanisława Praszkiewicz i zm. z r. Praszkiewicz

3. † Janinę Tworek /od sąsiadów Radomskich i Frankowiczów/

 

NIEDZIELA WIELKANOCNA

Godz. 6.00

1. O Boże bł. zdr. opiekę Matki Bożej dla sióstr I Żywego Różańca z Morawicy i ich rodzin oraz sióstr niosących Różaniec i Figurę MB Fatimskiej

Godz. 10.00

1. O Boże bł. zdr. opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Łukasza w 10 r. ślubu

2. † Za zmarłych z r. Wylazowskich i Wieczorków

Godz. 12.00

Za Parafian

Godz. 16.00

1.  O Boże bł. zdr. opiekę Matki Bożej dla Stanisława Kaczmarczyka w 10 r. urodzin