PIELGRZYMKA NA BAŁKANY

balkany-2

TERMIN: 28.06.2017 – 08.07.2017

CENA: 2400 zł + 80 euro

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE PRZED PIELGRZYMKĄ 29 MAJA O GODZ. 19.00 W KOŚCIELE PARAFIALNYM W MORAWICY

POZOSTAŁO 4 WOLNE MIEJSCA- ZAPISY DO 10 CZERWCA

CHORWACJA – BOŚNIA I HERCEGOWINA – CZARNOGÓRA – ALBANIA – WĘGRY –

Sarajewo – Medjugorie – Mostar – Pocitelj – Dubrownik – Budva – Bar – Jezioro Szkoderskie – Szkodra – Tirana – Kotor – HercegNovi – Budapeszt

PARAFIA P. W. MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY W MORAWICY ORGANIZUJE PIELGRZYMKĘ NA BAŁKANY

DZIEŃ 1

Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki. Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry. Przyjazd do hotelu w Budapeszcie. Kolacja, nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie, wyjazd w kierunku Bośni i Hercegowiny. Przyjazd do SARAJEWA. Zwiedzanie miasta. Msza św. Wyjazd w kierunku MEDJUGORIE. Kolacja i nocleg w hotelu w MEDJUGORIE.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju. Modlitwa na Wzgórzu objawień, zwiedzanie. Przejazd do miejscowości MOSTAR i POCITELJ, zwiedzanie. Powrót do hotelu w MEDJUGORIE, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Ciąg dalszy pobytu w MEDJUGORIE. Droga krzyżowa na górze Kriżevać. Przejazd nad wodospady Kravica. Odpoczynek. Wieczorny różaniec w Kościele św. Jakuba. Kolacja, nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie, wyjazd w kierunku Czarnogóry. Zwiedzanie Dubrownika z przewodnikiem lokalnym. Rejs łódką wokół Dubrownika. Msza św. w Kościele św. Błażeja. Przyjazd do BUDVY. Zakwaterowanie. Wieczorny spacer do Starego Miasta. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 6

Śniadanie, wyjazd do miejscowości BAR. Zwiedzanie STAREGO BARU (TWIERDZA). Przejazd nad JEZIORO SZKODERSKIE. Rejs statkiem po JEZIORZE SZKODERSKIM z degustacją lokalnych specjałów (wino, rakija, sery), możliwość kąpieli w jeziorze. Wizyta w Muzeum Przyrodniczym. Wizyta w PIWNICY WIN PLANTAŻE z możliwością zakupu lokalnych win. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 7

Śniadanie. Wyjazd do Albanii. Zwiedzanie SZKODRY. Msza św. w Katedrze. Zwiedzanie stolicy ALBANII – TIRANY. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 8

Śniadanie. Wyjazd do KOTORU – zwiedzanie miasta. Zwiedzanie miasta HERCEG NOVI. Powrót do Budvy, po południu odpoczynek, plażowanie. Kolacja, nocleg.

DZIEŃ 9

Śniadanie. Odpoczynek, plażowanie. Kolacja, nocleg.

DZIEŃ 10

Śniadanie, wyjazd. Msza św. w Verpić (Sanktuarium Matki Bożej – Chorwackie Lourdes). Przejazd do hotelu w Budapeszcie. Kolacja, nocleg.

DZIEŃ 11

Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem. Msza św. Wyjazd w kierunku Polski. Przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy do Polski. W trakcie podróży przerwa na obiad – płatny we własnym zakresie. Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych (nocnych).

UWAGA! W czasie pielgrzymki potrzebny jest ważny dowód osobisty. Nie jest konieczny paszport.

CENA OBEJMUJE:

• Przejazd luksusowym autokarem (WC, klimatyzacja, barek, DVD).
  • Zakwaterowanie: 10 nocy w hotelu (pokoje 2, 3-osobowe, w tym 2 noclegi tranzytowe w Budapeszcie).
  • Wyżywienie: 10 śniadań, 10 obiadokolacji.
  • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
  • Opieka licencjonowanego pilota.
  • Ubezpieczenie NNW i KL.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY

U KS. ANDRZEJA: 721-134-144