Święty Mikołaj potrzebuje TWOJEJ pomocy…

Święty Mikołaj potrzebuje TWOJEJ pomocy…

img_3297

6 grudnia jest wspomnienie św. Mikołaja, biskupa. Do naszego kościoła św. Mikołaj przyjdzie 3 grudnia i będzie rozdawał podarunki dla dzieci. Niech to liturgiczne wspomnienie świętego Mikołaja pomoże nam dostrzegać potrzebujących i otwierać dla nich serca. Dlatego w tym roku święty Mikołaj poprosił nas o pomoc w przygotowaniu paczek z prezentami dla dzieci z naszej gminy, które są w trudnej sytuacji materialnej. Można zatem po każdej Mszy świętej wybrać serduszko z imieniem i wiekiem dziecka, któremu możemy ufundować paczkę mikołajkową. Paczka powinna zawierać słodycze, książki, zabawki odpowiednie do wieku dziecka. Tak przygotowane i podpisane informacją z serduszka (imieniem i wiekiem dziecka) paczki przynosimy do kościoła przez najbliższe dwa tygodnie, a więc do niedzieli 27 listopada.