Diecezjalny dzień skupienia Apostolatu Maryjnego

DIECEZJALNY DZIEŃ SKUPIENIA APOSTOLATU MARYJNEGO – STOWARZYSZENIA CUDOWNEGO MEDALIKA w MORAWICY

01.06.2019r. – sobota

PROGRAM:

9:15 – Przygotowanie do Mszy św.

9:30 – MSZA ŚW. pod przewodnictwem J. E. Ks. Biskupa MARIANA FLORCZYKA.

10:30 – Inscenizacja: TO JEST MOJA MATKA, TA OJCZYZNA! – DAR SERCA dla Wszystkich Matek, dla każdego Dziecka i Kapłanów obchodzących swoje Rocznice i Jubileusze święceń kapłańskich. Ogłoszenia.

11:30 – DROGA KRZYŻOWA

13:00 – Przerwa na herbatę, zaopatrzenie w materiały.

14:00 – Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy ludzkości.

14:50 – KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO w int. Zmarłych z Apostolatu Maryjnego i naszych Rodzin.

Serdecznie ZAPRASZAMY WSZYSTKIE WSPÓLNOTY AM wraz z KSIĘŻMI OPIEKUNAMI, zabieramy ze sobą niebieskie chusty. Przewodniczący przywożą CZYNY APOSTOLSKIE zrealizowane lub zaplanowane na rok 2019 jako dar ołtarza. Proszę o informacje o ilości uczestników zjazdu. Pozdrawiamy!

WSZYSTKO Z NIEPOKALANĄ !
Diecezjalny Opiekun Duchowy Kieleckiego Apostolatu Maryjnego Ks. Jerzy Korona