„PASJA oczami Marii Magdaleny”.

30 marca (czwartek) na godz. 18.30 Wspólnota Pełni Nadziei serdecznie zaprasza wszystkich parafian na spektakl w formie Misterium pt. „PASJA oczami Marii Magdaleny”. Przedstawienie opowiada o ostatnich ziemskich dniach Jezusa Chrystusa widzianych z perspektywy Marii Magdaleny, począwszy od momentu uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy, aż po cudowne Jego Zmartwychwstanie. Spektakl ukazuje także dramat wydarzeń ogrodu Oliwnego, narady Arcykapłanów, sądu Piłata oraz Drogi Krzyżowej. Wszystko to poprzedza przepiękna i ciepła sceneria Ostatniej Wieczerzy. Całość kończy wymowne wydarzenie sceny Zmartwychwstania Chrystusa, którego świadkiem jest Maria Magdalena.Serdecznie zapraszamy wszystkich do przeżycia tych wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat. Czwartek godz.18.30.